مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده

جستجوی پیشرفته

توجه : آگهی های با رنگ زرد نشانگر مشخص نبودن مهلت دریافت اسناد از سمت برگزارکننده می باشد و میبایست با سازمان آگهی دهنده تماس برقرار فرمایید

مهلت دار
مهلت گذشته
کد ایران تندر عنوان برگزار کننده استان/ کشور تاريخ انتشار دریافت اسناد
1624887 مزایده یک قطعه زمین با بنای احداثی قابل نمایش برای مشترکان مازندران 1405-06-11 1405-06-31
1624886 مزایده یک باب مغازه قابل نمایش برای مشترکان مازندران 1405-06-13 1405-07-04
1624885 مزایده باغ،زمین خشکه زاری،وانت پیکان قابل نمایش برای مشترکان مازندران 1405-06-11 1405-07-05
1624884 مزایده خودرو پرشیا تیپ pars xuz قابل نمایش برای مشترکان گیلان 1405-06-11 1405-06-25
1624883 مزایده موتورسیکلت قابل نمایش برای مشترکان خراسان رضوی 1405-06-11 1405-07-04
1624882 مزایده یک دستگاه آپارتمان مسکونی قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-06-29
1624881 مزایده سیمکارت 09121206782 قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-06-28
1624880 مزایده ششدانگ یک قطعه زمین قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-06-28
1624879 مزایده زمین زراعی قابل نمایش برای مشترکان آذربایجان شرقی 1405-06-11 1405-06-29
1624878 مزایده مغازه قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-07-04
1624877 مزایده مغازه قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-07-04
1624876 مزایده تجهیزات و اقلام چوبی و کمدها و ... قابل نمایش برای مشترکان مازندران 1405-06-11 1405-06-25
1624875 مزایده شش دانگ ساختمان مسکونی قابل نمایش برای مشترکان اصفهان 1405-06-11 1405-06-24
1624874 مزایده وانت پیکان قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-07-04
1624873 مزایده خط به شماره 09128120359 قابل نمایش برای مشترکان تهران 1405-06-11 1405-06-31

ایران تندر، شبکه جامع اطلاع‌رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام‌های کشور، خدمات تخصصی خود را از طریق irantender.net، etender.ir و tenderapp.ir ارائه می‌کند.