سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده


روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های مطرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برای سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است. 
ایران تندر ، به عنوان اولین و جامع ترین مرکز اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بهای کشور، بیش از 14 سال است که با پاسخگویی به این نیاز مشتریان، رابط بین پیمانکاران و کارفرمایان ایرانی بوده است. شرکت ایران تندر با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در دفتر مرکزی مستقر در تهران و نمایندگانی در 31 استان کشور به صورت روزانه تمامی آگهی های مذکور را جمع آوری کرده و به تفکیک موضوع، استان و مناقصه گذار به همراه تصویر اصل آگهی در اختیار سازمان های متقاضی قرار می دهد. هر یک از مشترکین ایران تندر علاوه بر دریافت روزانه تمامی آگهی های حوزه های تخصصی فعالیت خود در اولین زمان ممکن، از خدمات پشتیبانی ایران تندر در طول مدت قرارداد نیز بهره مند می شوند. اطلاعات جمع آوری شده از مناقصه ها، مزایده ها، استعلام بها و نمایشگاهها، پس از جمع آوری و دسته بندی، در قالب سرویس های زیر در اختیار سازمان های متقاضی قرار می گیرد. 
 
در سرویس خبرنامه رایگان ایران تندر تیترمناقصات و مزایدات دسته بندی شده از طریق سرویس ایمیل برای کاربران ارسال می گردد و مشاهده دیگر اطلاعات منوط به عضویت درسایت می باشد و به مدت یکماه و فقط برای یک رشته کاری فعال خواهد شد
 
 
جهت استفاده از سرویس خبرنامه فرم زیر را پر نماییدتکمیل کننده
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
شماره تماس
پیام شما
کد امنیتی   
 

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است