سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده


توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان از همان ابتدای فعالیت ایران تندر در دستور کار مدیران و کارکنان مجموعه ایران تندر قرار گرفته است. به همین خاطر است که عزم سازمانی نظام‌یافته‌ای برای افزایش روزافزون میزان خوشنودی مشتریان در سطح گروه وجود دارد که توانسته است با برنامه‌ریزی دقیق برای دست‌یابی به آن، نتایج درخشانی به بارآورد. 
 
مجموعه ایران تندر برای ارایه‌ی خدمات اطلاع رسانی از بهترین و زبده‌ترین کارشناسان و متخصصان کشور یاری گرفته است تا بتواند این سرویس را با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارایه کند و خدمات پشتیبانی موثر و کارآمدی را نیز به صورت دایمی و 24 ساعته در کلیه‌ی روزهای سال به مشتریان خود ارایه کند. هم‌اکنون، تیمی پشتیبانی متشکل از 10 نفر از بهترین کارشناسان و متخصصان در این حوزه است و به صورت دایمی آماده‌ی پاسخ‌گویی به نیازها و مشکلات کاربران است. مشتریان می‌توانند در تمام ساعت‌های شبانه‌روز و در تمام روزهای سال از طریق شماره 09216246680 با بخش پشتیبانی ایران تندر تماس بگیرند و نیازها و مشکلات خود را با تیم ایران تندر مطرح سازند. بی‌گمان، مشکلات و مسایل مطرح شده از سوی مشتریان بی‌درنگ پی‌گیری و در زودترین هنگام ممکن برطرف خواهد شد. 
 
گفتنی‌ست، کیفیت بالای خدمات اطلاع رسانی ایران تندر و پشتیبانی موثر از خدمات ارایه شده موجب گشته است که این سرویس با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شود و روزانه بر شمار استفاده‌کنندگان از سرویس های اطلاع رسانی ایران تندر افزوده شود.
 
جهت ارتباط با ما فرم زیر را پر نماییدتکمیل کننده
ایمیل (منتشر نخواهد شد)
شماره تماس
پیام شما
کد امنیتی   
 

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است