سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده
اطلاعات آماری سامانه مناقصه ها و مزایده ها
تیتر آخرین مناقصه ها و مزایده های سامانه


موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر

موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر، یک ابَر جستجوگر (Meta Search Engine) هوشمند و پیشرفته اینترنتی است. موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر، عبارت مد نظر کاربر را به طور هم زمان و موازی در چندین موتور جستجوگر جستجو کرده و با به کارگیری الگوهای هوش مصنوعی، ترکیب بهینه همه آنها را نمایش می دهد . 

چرا موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر؟

1-    وسعت دامنه جستجو: 

از آنجا که هر یک از موتورهای جستجو از قبیل google ، bing ، ask ،blekko  ، yahoo ، yandex و zal تنها بخشی از دنیای وسیع اینترنت را تحت پوشش خود دارند، استفاده از موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر وسعت دامنه جستجو را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

 

2-    افزایش دقت:

در موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر با به کارگیری روش های نوین هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) و استفاده از مدل های پیشرفته ریاضی، دقت نتایج جستجو در همه زبان ها افزایش یافته است. همچنین طراحی الگوریتم های اختصاصی سازگار با ویژگی های زبان فارسی، افزایش مضاعف دقت جستجوهای فارسی را به همراه داشته است.

 

3-    توجه به زبان فارسی

موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر با توجه به ویژگی های زبان شیرین فارسی طراحی شده است. کاربرانی که سروکار بیشتری با موتورهای جستجو داشته اند، به خوبی متوجه این نکته خواهند شد که موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر زبان فارسی را بهتر می فهمد و نیازهای کاربران فارسی زبان را بهتر برآورده می کند. این ویژگی در امکاناتی از قبیل تکمیل خودکار(Auto Complete)، ریشه یابی لغات (Stemming)، تصحیح غلط های املایی، پیشنهادات مشابه(Related Suggestions)، ابهام زدایی (Clarifying) و دسته بندی مفهومی نتایج (Conceptual Classification) بیشتر نمایان می شود.

 

4-    حذف دام های تبلیغاتی: (تله های تبلیغاتی)

یکی دیگر از ویژگی های موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر، فناوری منحصر به فرد حذف هوشمند دام های تبلیغاتی (Spam) در  آن است. ضعف موتورهای جستجوی رایج در تشخیص این دام ها زمینه ای برای رشد قارچ گونه آنها به خصوص در فضای وب فارسی شده است. برای حل این معضل، فرایند های محاسباتی پیچیده و دقیقی مبتنی بر روش های داده کاوی(Data Mining) و یادگیری ماشینی (Machine Learning) در سلام طراحی و پیاده سازی شده است که نتیجه آن تشخیص و حذف هوشمند بیش از 5 میلیون نتیجه غیرواقعی است.

 

5-    صرفه جویی در زمان:

با افزایش دقت در انتخاب و پالایش نتایج (Smart Refinement) و چینش بهینه آنها در فهرست نتایج  و همچنین حذف موارد ناخواسته و تبلیغاتی، میانگین زمان صرف شده توسط کاربران برای یافتن نتایج دلخواه کاهش می یابد.

 

 

* مواردی که ذکر شد تنها بخشی از ویژگی های موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر است. دسترسی آسان به امکانات منحصر به فرد دیگری نیز در سلام تعبیه شده است که برای اطلاع از آنها کافی است چند بار در سلام جستجو کنید.

 

موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر محصول بیش از دو سال و نیم تلاش متخصصان و برنامه نویسان شرکت ایران تندر است. موتور جستجوی رایگان مناقصات و مزایدات ایران تندر به عنوان مجموعه ای دانش محور و پیشتاز در فناوری های نوین اینترنتی امیدوار است توانسته باشد گامی کوچک برای دسترسی بهتر و آسان تر ایرانیان به دنیای اینترنت برداشته باشد.

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است