سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده
اطلاعات آماری سامانه مناقصه ها و مزایده ها
تیتر آخرین مناقصه ها و مزایده های سامانه


حضور شرکتهای ایرانی در بازارهای بین المللی و از جمله کشورهای همسایه از دیر باز از مقوله های مهم  و ارز آور برای میهن عزیزمان ایران بوده است به گونه ای که هم اکنون پروژه هایی با ارزش میلیارد ها دلار توسط مهندسان ایرانی در عراق و اقلیم کردستان و افغانستان و ... در حال اجرا می باشد .
همچنین با توجه به تحولات اخیر منطقه  و نیاز مبرم واردات در کشورهای همسایه ، تولید کنندگان ایرانی با بازارهای جدیدی برای فروش محصولات خود مواجه شده اند ، ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست  که در دوران فعلی ، روابط ایران با کشورهای همسایه رو به رشد بوده و مناسبات سیاسی ، اقتصادی و بازرگانی ایران  با کشورهای همسایه اش در 30 سال اخیر بی سابقه است.
به گزارش روابط عمومی ، پایگاه «ایران تندر» به نشانی www.etender.ir در راستای تامین بخشی از نیازمندی های بنگاه های اقتصادی دولتی و خصوصی ایران در عرصه اطلاع رساني اقدام به ارائه خدمات در حوزه اخبار مناقصه ها و مزايده ها در سطح ایران و کشورهای همسایه نموده است.
لازم به ذکر است سرویس اطلاع رسانی مناقصه های کشورهای همسایه به صورت رایگان برای اعضا فعال بوده و اعضا می توانند به مناقصات کشورهای عراق ، افغانستان ، امارات متحده عربی ، قطر  و عمان و .... دسترسی داشته باشند و اطلاعات مناقصات را بصورت روزانه دریافت نمایند ضمنا مواردی چون مشاوره و دریافت و ارسال اسناد نیز با توجه به ارتباط تنگاتنگ مجموعه با برخی شرکتهای حمل و نقل بین المللی فراهم شده است
این مرکز قادر است کلیه اطلاعات و آگهی های مناقصه، مزایده و فراخوان های منتشر شده، استعلام بها، ارزیابی کیفی و... در بیش از 8۰۰ عنوان نشریه و6۲۰۰ درگاه اینترنتی رسمی و معتبر را به صورت روزانه و طی ساعات اداری از طریق ایمیل، سایت، پیام کوتاه و نمابر ارسال نماید.
 
متقاضیان محترم سرویس های مرکز می توانند همزمان با ثبت نام و طی مراحل اداری، اطلاعات و اخبار مربوط به مناقصه ها و مزایده های برگزارشده و یا در حال برگزاری را به صورت روزانه و به تفکیک زمینه فعالیت و حوزه جغرافیایی مورد نظر خود و به روش های متنوع دریافت نمایند

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است