سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده
اطلاعات آماری سامانه مناقصه ها و مزایده ها
تیتر آخرین مناقصه ها و مزایده های سامانه


مرکز اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های ایران - سایت مناقصات ایران تندر
 
حضور و مشارکت در مناقصه ها و مزایده ها ، می تواند فرصتی استثنایی برای پیشرفت و تثبیت فعالیت های رو به رشد یک سازمان محسوب شود ، در صورتی که اطلاعات مربوط به برگزاری آنها بطور کامل و در زمان مناسب در اختیار مدیران ذیربط قرار گرفته شود تا بتوانند فرصت های بالقوه پیرامون کسب و کار خود را به فرصت های بالفعل و طلایی تبدیل نمایند . 
 
شرکت ایران تندر - سایت مناقصات ایران تندر- اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو در خدمات اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده های ایران می باشد که با سابقه بیش از ده سال فعالیت در این عرصه توانسته است با بهره گیری از نوین ترین روش های نرم افزاری و استفاده از سیستم های جدید اطلاع رسانی و همکاری با کارشناسان مجرب و متعهد ، جامع ترین بانک اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده را در اختیار بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک در سراسر کشور قرار دهد . 
 
بطور میانگین ، روزانه 400 الی 500 عنوان آگهی مناقصه و مزایده در سطح کشور منتشر می شود که اعلام آنها در قالب 450 عنوان روزنامه یا هفته نامه کثیرالانتشار یا محلی و 6500 وب سایت رسمی شرکت های برگزار کننده مناقصه و مزایده می باشد . در گام نخست ، شرکت ایران تندر روزانه اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده اعلام شده در منابع فوق را از سراسر کشور جمع آوری کرده و پس از جداسازی و پایشگری آنها ، تمامی آگهی های دریافت شده را به سه صورت تقسیم می نماید ؛ 1. زمینه فعالیت و موضوع کاری آگهی های مناقصه و مزایده 2. میزان برآورد و رتبه بندی آگهی ها 3. استان و محل برگزاری آنها .
 
در انتها ، اطلاعات آگهی های تفکیک شده ، روزانه به روی وب سایت این مرکز قرار داده شده و با توجه به انتخاب و گزینش متقاضیان دریافت اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده ، از طریق ایمیل و فکس نیز برای کاربران ارسال می گردد . 
 
شرکت ایران تندر در گستره فعالیت خدمات اطلاع رسانی خود و در راستای تسریع در روند کاری کاربران محترم ، با ایجاد نمایندگی و امکانات دسترسی به برگزارکنندگان مناقصه و مزایده در سراسر کشور ، این امکان را فراهم ساخته است تا متقاضیان شرکت در مناقصه ها و مزایده ها بدون نیاز به مراجعه حضوری در مکان شرکت های برگزارکننده ، پس از اعلام به مجموعه ایران تندر ، اسناد آگهی های انتخابی خود را دریافت نموده و مدارک تکمیل شده و پاکات نهایی را در زمان مناسب به برگزارکنندگان آگهی ها ارجاع نمایند . 
 
در آخر امیدوار هستیم ، بتوانیم با توجه فعالیت های روز افزون مجموعه ایران تندر ، گامی موثر در پیشرفت و تعالی شرکت های همکار نیز برداشته باشیم .
سرویس تهیه و ارسال اسناد مناقصه ایران تندر (Free Tender Express)  را به رایگان تجربه کنید
 
 
02177582924
0216246680
www.etender.ir
www.irantender.info
info@etender.ir
استان تهران - شهر تهران - بزرگراه امام علی -تقاطع سبلان -  شهید نظری - شماره 26- ساختمان ایران تندر

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است