سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده
اطلاعات آماری سامانه مناقصه ها و مزایده ها
تیتر آخرین مناقصه ها و مزایده های سامانه


28 بهمن 1393

ایران تندر در گروه نیازمندی های تخصصی کنفرانس وب و موبایل ایران، تندیس رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی ایران تندر ، در مراسم اختتامیه این کنفرانس دو روزه که روزهای ٢٦ و ٢۷ بهمن ماه ٩٣ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصرا... جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، مرتضی برابری، معاون حقوقی وزیر ارتباطات، برخی مدیران زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همراهی بیش از ۷٠٠ متخصص و کارآفرین حوزه ICT برگزار شد، ایران تندر در گروه نیازمندی های تخصصی توانست تندیس سایت برتر ١٣٩٣ جشنواره وب ایران را دریافت کند.

طراحی تجربه کاربری و نوآوری در رابط‌های کاربری، مدیریت تولید و توسعه نرم‌افزار، تحولات برنامه‌نویسی مدرن، تجارت الکترونیک و فروش آنلاین در ایران، تبلیغات اینترنتی و بازاریابی دیجیتال در ایران و کارآفرینان فضای دیجیتال از محورهای این کنفرانس بود.

امسال هفتمین جشنواره وب ایران هم همچون روال سال‌های قبل با هدف تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی برگزار شد و در طی برگزاری، کاندیداهای نهایی جشنواره وب و موبایل ایران اعلام و به رتبه‌های نخست آنها تندیس هفتمین جشنواره در هر حوزه اهدا شد.

برهمین اساس، ایران تندر حائز رتبه نخست سایت برتر کنفرانس وب و موبایل ایران شناخته شد.

 

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است