سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده


28 بهمن 1393

ایران تندر در گروه نیازمندی های تخصصی کنفرانس وب و موبایل ایران، تندیس رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی ایران تندر ، در مراسم اختتامیه این کنفرانس دو روزه که روزهای ٢٦ و ٢۷ بهمن ماه ٩٣ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نصرا... جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، مرتضی برابری، معاون حقوقی وزیر ارتباطات، برخی مدیران زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همراهی بیش از ۷٠٠ متخصص و کارآفرین حوزه ICT برگزار شد، ایران تندر در گروه نیازمندی های تخصصی توانست تندیس سایت برتر ١٣٩٣ جشنواره وب ایران را دریافت کند.

طراحی تجربه کاربری و نوآوری در رابط‌های کاربری، مدیریت تولید و توسعه نرم‌افزار، تحولات برنامه‌نویسی مدرن، تجارت الکترونیک و فروش آنلاین در ایران، تبلیغات اینترنتی و بازاریابی دیجیتال در ایران و کارآفرینان فضای دیجیتال از محورهای این کنفرانس بود.

امسال هفتمین جشنواره وب ایران هم همچون روال سال‌های قبل با هدف تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی برگزار شد و در طی برگزاری، کاندیداهای نهایی جشنواره وب و موبایل ایران اعلام و به رتبه‌های نخست آنها تندیس هفتمین جشنواره در هر حوزه اهدا شد.

برهمین اساس، ایران تندر حائز رتبه نخست سایت برتر کنفرانس وب و موبایل ایران شناخته شد.

 

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است