سایت مناقصه ایران تندر - پایگاه مناقصات کشور,مناقصه,مناقصه ها،مناقصات،مزایده

مناقصات

مناقصه

ایران تندر

سایت مناقصات

مزایدات خودرو

مناقصات شهرداری

مزایدات املاک

آگهی مناقصات
سایت مزایده
اطلاعات آماری سامانه مناقصه ها و مزایده ها
تیتر آخرین مناقصه ها و مزایده های سامانه


 

 

برچسب اموال:

یکی از انواع برچسب‌هایی که بسیار مورد توجه شرکت‌ها قرار می‌گیرد، برچسب اموال است. اما سوال اصلی این است که برچسب اموال چیست؟ 

تقریباً همه کسب و کارهایی که به ابزاری سریع برای پیگیری وضعیت همه اموال موجود در شرکت و مورد استفاده پرسنل خود نیاز دارند، از برچسب اموال استفاده می‌کنند. این برچسب‌ها به وسایل مورد نظر و همچنین کلیه وسایل آماده برای فروش چسبانده می‌شوند و اغلب بارکدهایی دارند که کار پیگیری را راحت‌تر می‌کند .جنس این برچسب شبرنگ بوده و دارای چسبی بسیار بسیار قوی میباشند که پس از چسباندن غیر قابل جدا سازی می باشند و در صورت تلاش برای جدا سازی به علت دارا بودن از حالت خورد شوندگی لیبل مخدوش می گردد.

وقتی از لیبل اموال استفاده می‌کنید، خوب است لیستی هم از افرادی داشته باشید که هر یک از اموال در اختیار آنها قرار دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، بدانید بررسی‌های خود را باید با کمک چه فردی آغاز کنید. این کار همچنین باعث خواهد شد افراد مسئول، در حفظ و نگهداری اموال مربوطه هم کوشاتر باشند.

چسباندن برچسب اموال

حال که متوجه شدیم که برچسب اموال چیست، خیلی از موضوع اصلی دور نشویم. بهترین جا برای چسباندن برچسب اموال کجاست؟ در اینجا لیستی از وسایل رایج و مورد استفاده در شرکت‌ها را خواهیم دید و با بهترین محل برای چسباندن برچسب اموال روی هر یک آشنا خواهیم شد:

کامپیوتر، لپ‌تاپ و سایر تجهیزات مشابه:

از آنجا که کامپیوترها اغلب یک مانیتور و یک کیس دارند، شما باید برای هر بخش به طور مجزا برچسب اموال در نظر بگیرید. برای مانیتورها، برچسب را در قسمت پشتی بچسبانید؛ جایی که به راحتی می‌توان به آن دسترسی داشت و در صورت لزوم بتوان با یک اسکنر اپتیکال دستی، برچسب را اسکن کرد. برای کیس‌ها، می‌توانید برچسب را در قسمت جلو، بالا یا پشت کیس بچسبانید. برچسب اموال برای لپ‌تاپ‌ها هم بهتر است در قسمت زیرین آنها چسبانده شود.

مبلمان اداری:

مبلمان اداری یکی از اجزای جدانشدنی شرکت‌ها و سازمان‌ها به حساب می‌آیند. این اموال هم باید برچسب داشته باشند اما به لحاظ ماهیتشان، برچسب باید جایی قرار بگیرد که به زیبایی آنها صدمه‌ای وارد نشود. به علاوه به خاطر اندازه بزرگشان، این وسایل کمتر در خطر سرقت هستند. برای قفسه‌ها، کتابخانه‌ها و سایر اجزای به نسبت کوچک‌تر، برچسب اموال را در بالاترین قسمت و گوشه سمت راست بچسبانید. برای صندلی‌های اداری، کاناپه‌ها و موارد مشابه، تگ‌ اموال پشت قسمت تکیه‌گاه، گوشه سمت راست از بالا یا وسط پشتی چسبانده می‌شود. برای میز، میز تحریر، میز کار و سایر آیتم‌های مبلمان اداری که کاربردی مشابه این موارد دارند، برچسب اموال باید در بالاترین نقطه از پایه سمت راست یا نزدیک به گوشه سمت راست چسبانده شود.

لوازم آشپزخانه و لوازم کوچک اداری:

برای لوازم کوچک آشپزخانه و دستگاه‌هایی مثل فکس، فتوکپی و همه انواع تجهیزات مشابه، برچسب اموال باید جایی چسبانده شود که امکان مشاهده و اسکن آن به راحتی وجود داشته باشد. محل قرارگیری معمول برچسب روی این نوع وسایل، گوشه بالا سمت راست است. برای تجهیزات و لوازم بزرگ‌تر آشپزخانه هم می‌توان برچسب اموال را روی گوشه بالا و سمت راست آنها چسباند.

تجهیزاتی که در معرض کثیفی، دوده و حرارت هستند:

ابزار برقی، ماشین‌آلات سنگین و سایر ابزار مشابه هم باید به عنوان اموال بسیار ارزشمند در لیست اموال هر سازمانی ثبت شوند. برچسب اموال برای این وسایل باید در محلی چسبانده شود که با حداقل میزان چربی، دوده، حرارت و کثیفی در تماس است.

 

تمامی فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است